Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/cedija/domains/fotosinteze.lt/public_html/index.php on line 70

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/cedija/domains/fotosinteze.lt/public_html/_a/func/core/template.php on line 112

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/cedija/domains/fotosinteze.lt/public_html/_a/func/core/template.php on line 170

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/cedija/domains/fotosinteze.lt/public_html/_a/func/core/template.php on line 172

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/cedija/domains/fotosinteze.lt/public_html/index.php on line 70

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/cedija/domains/fotosinteze.lt/public_html/index.php on line 70
DUK Dažniausiai Užduodami Klausimai

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Mes surinkome dažniausiai klientų užduodamus klausimus ir pamėginome į juos trumpai atsakyti. Jei iškilo neaiškumų dėl fotosesijų, susisiekite su mumis ir su malonumu aptarsime Jūsų poreikius.

Kas jūs ir ką siūlote?

Fotostudija Fotosintezė yra sukurta pagal pasaulinius profesionalių fotostudijų standartus. Visuomet renkamės kokybišką, profesionalią foto bei kompiuterinę techniką, kad rezultatai būtų verti Jūsų parodyto pasitikėjimo. Fotostudija siūlo platų fotografijos paslaugų spektrą privatiems ir verslo klientams, modeliams bei modelių agentūroms, kurie nori turėti ikoninių, efektingų ir gražių nuotraukų. Taip pat siūlome bendradarbiavimą reklamos projektuose, vestuvių, krikštynų, gimtadienių, mergvakarių, šeimų fotografavimą bei asmenines fotosesijas su entuziazmu, kuris dažnai studijos klientus atveda atgal dar ir dar vienai fotosesijai.

Kur jūs įsikūrę?

Fotografijos studija Fotosintezė įsikūrusi pačiame Kauno centre, Kęstučio g. 91, IIIa. Studija lengvai pasiekiama viešuoju transportu. Nuo stotelės "Muzikinis teatras" vos minutė kelio. Beje, fotostudija yra visiškai netoli Kauno Autobusų bei Traukinių stoties, todėl miesto svečius mielai pasitiksime ir palydėsime atgal. Tiem kas mėgsta ypatingą tikslumą, žvilgtelėkite į mus per Google žemėlapį.

Kaip užsisakyti fotosesiją?

Jūs galite fotosesiją užsisakyti paskambinę telefonu 868 502 825, taip pat atsiuntę mums elektroninį laišką adresu foto@fotosinteze.lt. Užsisakant fotosesiją tereikia žinoti datą ir laiką, kada norėtumėte fotosesijos. Taip pat būtų gerai paminėti visus savo pageidavimus, norus, lūkesčius.
Jei norite fotosesijos eigą aptarti iš anksto, mielai kviečiame užsukti pas mus į studiją pokalbiui. Tuo pačiu ir studiją aprodysim ir arbata ar kava pavaišinsim.

Ar reikia užsisakyti fotosesiją iš anksto ir prieš kiek laiko?

Taip, fotosesiją reikia užsisakyti iš anksto. Kiekviena fotosesija yra individuali ir jai pasiruošti reikia laiko. Dėl fotosesijos tartis savaitę ar porą prieš. Bet jeigu Jums fotosesijos reikia skubiai, pasistengsime suderinti laiką.
Jeigu žinote konkrečią fotosesijos datą, fotografuojant vestuves, mergvakarius, krikštynas ar kitas progas, rekomenduojame dėl fotosesijos susitarti prieš mėnesį.

Kokios fotosesijų kainos?

Mes nuoširdžiai stengiamės padaryti kuo paprastesnę kainų sistemą, kad Jūs visuomet iš anksto tiksliai žinotumėte kiek ir už ką mokate. Į fotosesijų kainas, nurodytas puslapyje, įskaičiuotos visos išvardintos paslaugos.

Kaip ir kada mokėti už fotosesiją?

Išankstinio mokėjimo nėra, sumą už fotosesiją sumokėsite iš karto po fotosesijos. Jeigu Jūs manote, kad nuotraukos nepavyko(fotografė Jums visą fotosesijos laiką rodys nuotraukas fotoaparato ekranėlyje), Jūs galėsite nieko nemokėti.
Žinoma visada yra galimybė už fotosesiją sumokėti iš anksto: grynais pinigais užsukus pas mus į studiją arba bankiniu pavedimu, o jeigu Jums patogu- ir per PayPal mokėjimo sistemą. Susisiekite su mumis ir mes paaiškinsime Jums visas detales.

Ar pritaikysite nuolaidą?

Skirtingai nuo daugelio kitų fotostudijų, mes siūlome labai aiškią kainų struktūrą, kuri galioja kiekvienam mūsų klientui, nepriklausomai nuo lyties, amžiaus, charakterio bei grožio supratimo. Būtent dėl to esame įsitikinę, kad fotostudija Fotosintezė yra viena sąžiningiausių fotografijos studijų Lietuvoje. Todėl fotostudijos pasiūlymai yra tikrai puikus pasirinkimas už patrauklią kainą ir nuolaidų netaikome.
Mes nedalyvaujame grupinio pirkimo sistemose, nes nenorime apgaudinėti savo klientų, siūlydami dvigubai pigesnes ir tuo pačiu gerokai prastesnės kokybės fotosesijas.

Ar galima atšaukti fotosesiją?

Fotosesiją galima atšaukti arba perkelti likus 24 valandoms iki sutarto laiko.
Tai galite padaryti paskambinę telefonu 868 502 825, taip pat atsiuntę mums elektroninį laišką adresu foto@fotosinteze.lt.
Jei neatvykote į iš anksto užsakytą fotosesiją ir negalėjote pranešti apie tai, sutartą fotosesijos laiką galėsime perkelti kai tik Jums atsiras galimybė su mumis susisiekti.

Kodėl turėčiau fotografuotis?

Žmonės visada bandė užfiksuoti nesugrįžtamas akimirkas. Tyrimas, ką žmonės, bėgdami iš degančio namo, pasiima su savimi, davė iš pirmo žvilgsnio stulbinamą rezultatą: antras daiktas po dokumentų yra nuotraukos. Tik po jų ateina eilė kitiems asmeniniams daiktams.
Kur glūdi tokia didelė nuotraukos vertė? Jos akivaizdžiame nepakartojamume. Daugelį asmeninių daiktų vėl gali įsigyti, tačiau nuotraukos, kuri visada užfiksuoja akimirką, niekada negali atgaminti. Net dvi nuotraukos, padarytos su pusės sekundės pertrauka, nepakartoja to paties momento. Niekas taip neįamžina akimirkos laikinumo, kaip nuotrauka. Žmonės visuomet norėjo užkonservuoti laiko akimirkas. Iš pradžių piešiniuose ir paveiksluose, vėliau nuotraukose- tai visada buvo akimirkos prisiminimas, kuris turi būti išsaugotas.
Norime to ar nenorime, laikas bėga greičiau nei kartais norėtųsi. Ar tau dabar aštuoniolika, esi jauna ir graži? Išsaugok tai! Štai atrodo nespėjai nė mirktelėti, o jau stovi prie altoriaus balta suknele. Būtinai įamžink tai! Dar mirksnis ir tavyje jau auga nauja gyvybė? Užfiksuok tai! O štai jau esi išdidi mama. Paskubėk išsaugoti, nes dar vienas mirktelėjimas ir vaikams jau aštuoniolika, kaip ir tau kažkada. Laikas bėga, nusinešdamas gyvenimą ir mums lieka tik tai, ką suspėjome išsaugoti!

Ar aš turiu būti profesionalus modelis, kad galėčiau pas jus fotografuotis?

Tikrai ne! Jūs neprivalote būti profesionaliu modeliu, kad galėtumėte sudalyvauti profesionalioje fotosesijoje. Tiesa, mes taip pat dirbame su modeliais bei verslo klientais, tačiau mūsų pagrindiniai klientai yra tie kuriems tiesiog patinka fotografuotis. Susisiekite su mumis jei vis dar abejojate ir mes Jums įrodysime, kad ir Jūs galite nuotraukose atrodyti puikiai.

Ar darote nemokamas fotosesijas?

Taip. Mus visada domina barteriniai mainai ir pasiūlymai dalyvauti įvairiuose projektuose. Mielai sutiksime prisidėti prie geros idėjos įgyvendinimo.

Ar nuotraukas atsisiųsti internetu yra pigiau nei atsiimti įrašytas į DVD?

Nuotraukų atsisiuntimas iš interneto, jų įrašymas į DVD atsiimant studijoje ar siunčiant paštu yra paslauga, kuri teikiama nemokamai, todėl paslaugos kainos tai nekeičia.

Kiek fotosesijų per dieną pas jus vyksta?

Fotostudijoje gali vykti ne daugiau nei dvi fotosesijos per dieną, tam kad nenukentėtų paslaugų kokybė ir galėtume skirti dėmesio kiekvienam mūsų klientui. Mes rūpinamės kad nenukentėtų komandos kūrybiškumas.

Kiek žmonių gali dalyvauti fotosesijoje?

Fotosesijos metu asmenų skaičius yra ribotas (rekomenduojame iki 10 asmenų). Geriausi rezultatai gaunami fotografuojant vieną arba du žmones.

Ar fotosesijos metu gali dalyvauti draugai ar šeima?

Žinoma! Mes puikiai suprantame, kad dažniausiai yra jaukiau matyti pažįstamą veidą šalia, ypač jei tai Jūsų pirmoji profesionali fotosesija.

Ar fotosesijos metu yra keičiami stiliai?

Stiliai yra keičiami asmeninių fotosesijų metu. Standartinės asmeninės fotosesijos metu sukuriami trys skirtingi stiliai keičiant makiažus, šukuosenas, rūbus, fonus.

Ar galiu atsinešti nuotraukų pavyzdžių fotosesijai?

Dauguma mūsų klientų atsineša konkrečius idėjų pavyzdžius iš madų žurnalų ar rastus internete, tai mums suteikia puikią galimybę geriau suprasti kas iš tiesų Jums patinka. Nepamirškit, tai Jūsų fotosesija. Mes su malonumu Jums patarsime kokio stiliaus fotosesija atskleistų Jūsų unikalų grožį ir charakterį. Jūsų idėjas aptarsime fotosesijos pradžioje kartu su fotografu, visažistu, stilistu, kad fotosesijos pabaigoje rezultatas būtų toks kokio Jūs ir tikėjotės.
Puikūs idėjų šaltiniai yra madų žurnalai, kitų modelių internetiniai portfolio, internetinės pasaulinio lygio fotografų svetainės ir, žinoma, paprasčiausia raktinių žodžių paieška internete.
Jei trūksta minčių, mielai pasidalinsime savo idėjų pavyzdžiais iš kurių bus lengviau išsirinkti. Turime prikaupę nemažai puikių pavyzdžių grožio, mados, meno, erotikos stiliaus fotosesijoms. Idėjas galime aptarti ir prieš fotosesiją telefonu ar elektroniniu paštu.

Ar reikia pasiruošti fotosesijai?

Pasiruošti fotosesijai nebūtina, bet rekomenduojama. Fotosesijos metu profesionali stilistų komanda pasirūpins, kad atrodytumėte puikiai. Jei fotosesijoje stilistė ir visažistė nedalyvauja, rekomenduojame prieš fotosesiją pasirūpinti profesionaliu fotografiniu makiažu ir šukuosena.
Plačiau apie rekomendacijas fotosesijos pasiruošimui galite rasti mūsų paruoštoje atmintinėje: Kaip pasiruošti fotosesijai

Ar fotosesijos metu reikalinga visažistė?

Profesionalus visažistas, plaukų bei drabužių stilistas padės Jums pasiekti pačių geriausių rezultatų. Juk nuotraukos Jums liks visam gyvenimui, todėl verta pasistengti. Profesionali visažistė parinks Jums labiausiai tinkančias spalvas bei veido bruožus išryškintantį makiažą.
Profesionali visažistė puikiai išmano makiažo šviesos atspindėjimo savybės bei fotoaparato vaizdo fiksavimo principus, o tai svarbu, kad nuotraukose Jūs atrodytumėte kaip niekad žavi ir gaivi. Kasdieninis makiažas nuo fotografinio grimo skiriasi tuo, kad jis yra pritaikytas aukštos raiškos nuotraukoms.
Jei ketinate fotografinį grimą daryti grožio salone, prieš tai būtinai perspėkite pasirinktą visažistę kad makiažas skirtas fotosesijai.
Profesionali visažistė fotosesijos metu yra būtina taip pat kaip ir profesionalus fotografas.

Ar fotosesijos metu reikalingas grimas vyrams ir vaikams?

Fotografuojantis veido odai būtinas minimalus grimas, tam kad odos spalva ir tekstūra taptų lygesnė ir pašalintų blizgesį, todėl fotosesijų metu vyrams ir vaikams yra atliekamas minimalus grimas.

Kokius rūbus man atsinešti?

Asmeninės fotosesijos metu mūsų stilistė Jus papuoš įdomiais rūbais bei aksesuarais iš fotostudijos rūbų spintos. Turime puikių vintage suknelių, prabangių, spalvingų, erotinio stiliaus rūbelių. Rūbų dydžiai XS-L, batų dydžiai 38-41. Visa tai įskaičiuota į fotosesijos kainą. Jei reikia netradicinių dydžių, stiliaus ar vyriškų bei vaikiškų rūbų taip pat galime padėti įsigyti. Mūsų stilistė mielai padės išsirinkti labiausiai Jums tinkantį variantą.
Jeigu turite savo mėgstamų rūbų, su kuriais norėtumėte nusifotografuoti, būtinai atsineškite su savimi. Stilistė pritaikys tinkamus aksesuarus ir batus. Rekomenduojame turėti kūno spalvos apatinį trikotažą.
Fotosesijoms, į kurias fotostudijos rūbų spinta neįskaičiuota, rekomenduojame išsirinkti kiek įmanoma daugiau variantų iš savo turimos rūbų spintos, o fotografė padės suderinti ir parinkti tinkamiausius variantus fotosesijai. Atkreipkite dėmesį, kad Jūsų pasirinkti drabužiai būtų kuo įvairesni.

Ar galiu naudoti savaiminio įdegio kremą prieš fotosesiją?

Savaiminio įdegio kremą galite naudoti, tik kūno padengimas juo turėtų būti atliktas profesionaliai. Turėkite omenyje, kad mums bus paprasčiau sukurti natūralų auksinį Jūsų odos švytėjimą ar netgi tamsaus odos įdegio efektą kompiuterinėmis manipuiacijomis (photoshop’u) nei pašalinti oranžinius dryžius, kuriuos savaiminio įdegio kremas gali palikti. Eksperimentuokite su šiais produktais likus pakankamai laiko iki fotosesijos, kad išvengtumėte galimų netikėtumų.

Kokia jūsų fotostudija?

Fotostudija Fotosintezė sukurta pagal pasaulinius profesionalios fotostudijos standartus. Tik įėję pro mūsų didžiąsias duris Jūs atsidursite pagrindinėje fotosesijų salėje. Tai didžiulė salė su fotografiniais fonais ir profesionalia fototechnika. Iš fotosesijų salės pateksite į pasirengimo fotosesijai zoną, kurioje rasite persirengimo kambarį, rūbų spintą bei makiažo vietą. Fotostudijoje pavaišinsime kava, arbata ir yra galimybė prisijungti prie bevielio interneto.
Jei norite apžiūrėti fotostudiją prieš fotosesiją, kviečiame užsukti.

Ar jūsų fotostudijoje saugu?

Mums labai svarbus Jūsų saugumas. Fotostudijoje visuomet turėsite pakankamai privatumo, persirengimo kambarėlis yra rakinamas. Mums svarbu, kad Jūs jaustumėtės jaukiai visą fotosesijos laiką.
Taip pat fotostudija turi visas reikalingas saugumo priemones, tokias kaip gesintuvas, pirmos pagalbos vaistinėlė. Kiekvienas Fotosintezės komandos narys susipažinęs su pirmosios pagalbos suteikimo informacija, pagalba nėščiosioms ir kūdikiams. Mūsų patalpas saugo saugos tarnyba "Jungtis", kuri iškilus nenumatytoms situacijoms, tikrai pasirūpints visų mūsų saugumu!

Kam priklausys nuotraukos po fotosesijos?

Nuotraukos po fotosesijos priklausys fotosesijos modeliui (klientui). Jūs galite jas spausdinti, talpinti internete, dalintis su draugais ar giminėmis ar kitaip naudoti nuotraukas.
Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad pagal Lietuvos Respublikos įstatymus ir tarptautinius susitarimus nuotraukos negali būti naudojamos komerciniams tikslams be rašytinio fotografo sutikimo. Kitaip tariant Jūs negalite turėti jokių tiesioginių pajamų iš mūsų darbų, taip pat nuotraukų negalite perleisti kažkam kitam, kad kažkas kitas turėtų tiesioginių ar netiesioginių pajamų iš mūsų darbų. Jeigu Jūs tapsite (ar jau esate) žinomu ir mūsų darytas Jūsų nuotraukas spausdins žurnale, Jūs būtinai turite įspėti žurnalistą ar redaktorių, kad nepamirštų paminėti fotostudijos ar fotografo vardo, nes to reikalauja Lietuvos Respublikos įstatymai. Bet taip daryti nėra būtina, jeigu nuotraukas rodote viešai asmeniniais tikslais (facebook'e ar prisegtas prie CV).

Ar pasirašysim sutartį?

Sutarties nepasirašome, fotosesija vykdoma abipusiu žodiniu sutarimu. Tačiau jei klientas pageidauja, galime pasirašyti standartinę sutartį, kuri apibrėžia kokias ir kiek nuotraukų Jūs gausite ir kokios yra tų nuotraukų nuosavybės teisės (copyright).
Bet jeigu Jums nėra 18 metų pasirašysim rašytinę sutartį. Tokią sutartį privalo pasirašyti vienas iš Jūsų tėvų, pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

Kas yra retušavimas?

Koregavimas- tai spalvų, spalvinės temperatūros, kontrasto, ryškumo subalansavimas, taip pat akivaizdžių odos ar fono trūkumų pašalinimas.
Koregavimas yra atliekamas proginių fotosesijų nuotraukoms.

Retušavimas (high end retouching)- tai meninis, kruopštus nuotraukų sutvarkymas, dažnai naudojamas mados, grožio ar reklamos nuotraukose. Retušavimo metu be koregavimo, atliekamas kruopštus odos trūkūmų pašalinimas (dėmelių, raukšlių, išbėrimų, randų, tatuiruočių, nepageidaujamo odos plaukuotumo). Taip pat dantų balinimas, veido bruožų bei figūros patobulinimai, apšvietimo korekcijos, makiažo ar plaukų korekcijos, odos įdegio manipuliacijos. Viskas atliekama profesionaliai, be kokybę bei odos tekstūrą gadinančių nuotraukų filtrų. Geriausiam rezultatui pasiekti svarbu kad modelis nuotraukoje būtų su kokybišku grimu, sutvarkytais plaukais. Retušavimo galutinis rezultatas paprastai derinamas su klientu.
Retušuojant fotomontažai, fonų keitimai nedaromi.
Retušavimas yra atliekamas asmeninėms fotosesijoms.

Kiek laiko ir kaip saugomos fotosesijų nuotraukos?

Fotostudija Fotosintezė garantuoja saugumą visoms savo klientų nuotraukoms. Po fotografavimo, peržiūrėjimo ir galutinio nuotraukų redagavimo nuotraukos apie 3 mėnesius yra saugomos klientų zonoje ir yra lengvai pasiekiamos internetu. Po to visos nuotraukos įrašomos į specialų archyvinį diską ir saugomos vienerius metus. Jei metų laikotarpyje dėl kokių nors priežaščių prarasite savo fotosesijos nuotraukas,rašykite el.paštu foto@fotosinteze.lt ir mes Jums išsiųsime kopiją.

Ar galima fotosesiją užsakyti ne lietuviškai kalbančiam asmeniui?

Taip, galima. Mūsų visi komandos nariai laisvai bendrauja anglų kalba, taip pat galime susišnekėti rusiškai.

Ar fotografuojate kituose miestuose?

Fotostudija Fotosintezė yra įsikūrusi Kaune, todėl fotosesijos vyksta Kaune, mūsų specialiai įrengtoje fotostudijoje. Išvažiuojamąsias fotosesijas vykdome tik specialiu užsakymu.Fotostudija Fotosintezė atsinaujino. Prašome apsilankyti mūsų atsinaujinusioje svetainėje CENTRO FOTOSTUDIJA

Copyright © 2009-2010. Fotosinteze.lt All rights reserved.