Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/cedija/domains/fotosinteze.lt/public_html/index.php on line 70

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/cedija/domains/fotosinteze.lt/public_html/_a/func/core/template.php on line 112

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/cedija/domains/fotosinteze.lt/public_html/_a/func/core/template.php on line 170

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/cedija/domains/fotosinteze.lt/public_html/_a/func/core/template.php on line 172

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/cedija/domains/fotosinteze.lt/public_html/index.php on line 70

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/cedija/domains/fotosinteze.lt/public_html/index.php on line 70
Kaip pasiruošti fotosesijai

Kaip pasiruošti fotosesijai

Praktika

Svarbiausias dalykas, ką turite padaryti prieš fotosesiją, tai pasipraktikuoti. Netgi supermodeliai praleidžia šiek tiek laiko prieš veidrodį mokydamiesi veido išraiškų ir pozavimo. Labai svarbu žinoti kokie pojūčiai, kai Jūs šypsotės, ar juokiatės, ar pykstate ar susiraukiate. Praktikuokitės veido išraiškas priešais veidrodį: išmokite šypsotis be dantenų, spindinčiom, neprimerktom akim, išmokyte atrodyti piktai, nesuraukdamos kaktos, išmokite atrodyti liūdnai, nenuleisdamos galvos. Praktikuokitės pozuoti priešais veidrodį ne tik veidu, bet ir visu kūnu. Geriausia tai daryti su apatiniais ar visai nuogai, nes tada geriau išmoksite kur padėti rankas, kad jos atrodytų patraukliai.

Jei fotografuojatės pas mus, fotografas visada pasakys ir patars kaip pozuoti, kad Jūs atrodytumėte geriausiai, tačiau taip elgiasi toli gražu ne visi fotografai. Yra fotografų, kurie visą pozavimo darbą palieka Jums, yra fotografų, kurie metai iš metų fotografuoja tomis pačiomis pozomis, ir būtinai į vieną iš jų įspraus ir Jus. Visiškai nesvarbu su kokio tipo fotografu susidursite Jūs, bet Jūs jausitės gerokai tvirčiau ir galėsite tikėtis geresnių rezultatų, jei išmoksite kelias paprastas pozas. Idėjų visada galite pasisemti iš naujausių žurnalų. Ypač atkreipkite dėmesį kaip modeliai pozuoja priklausomai nuo drabužių stiliaus ir kaip laiko rankas.

1 savaitė prieš fotosesiją

Jei planuojate atsinešti savo rūbus, iš karto susidarykite detalų sąrašą visų stilių ir spalvų, kuriuos planuojate naudoti. Įrašykite taip pat ir batus bei aksesuarus. Pagalvokite ar Jūsų turimi rūbai Jums dar nenusibodo- gal vertėtų kažką pasiskolinti iš draugių, o gal vertėtų netgi kažką įsigyti parduotuvėje. Suskirstykite rūbus komplektais, prie jų priderindamos batus ir aksesuarus. Apsirenkite ir įvertinkite ar rūbai dera tarpusavyje, ar aksesuarai tinkamai parinkti, ar atrodote būtent taip, kaip įsivaizduojate save nuotraukose. Atminkite, kad netinkamai parinkti rūbai ir aksesuarai gali sugadinti visą fotosesiją.
Jei fotografuojatės pas mus, tuomet dėl rūbų nereikia per daug sukti galvos- kiekvienos fotosesijos metu drabužių stilistė iš Jūsų ar fotostudijos rūbų bei aksesuarų parinks tai, kas labiausiai Jums tinka ir patinka ir kas geriausiai atskleidžia fotosesijos temą ir esmę.
Pagalvokite apie įvairias detales! Pagalvokite ką galėtumėte panaudoti fotografuojantis ar priderinti prie kostiumo. Įvairios detalės nuotraukas padaro realesnes ir tuo pačiu Jūs turėsite ką daryti su rankomis.

3 dienos prieš fotosesiją

Depiliuokite ar kitaip pašalinkite plaukus nuo kojų ir pažastų prieš 3 dienas iki fotosesijos. Jei dėvėsite maudymosi kostiumėlį ar seksualius apatinius, pasirūpinkite ir bikini sritimi. Tai taip pat tai puikus laikas pasirūpinti veido plaukuotumu (jei reikia). Nedepiliuokite ar neraukite plaukų jei likę mažiau nei trys dienos, kad odos suerzinimas pilniai išnyktų.
Įvertinkite savo plaukus! Jei senokai lankėtės kirpykloje, dabar yra laikas. Tik perspėkite, kad kirpėjas atidėtų laukinius eksperimentus kitam kartui. Jei plaukai sausi, palepinkite juos gera drėkinančia plaukų kauke. Jei plaukus paprastai dažote, nepamirškite atšviežinti spalvą ar sutvarkyti plaukų šaknis.
Jei fotografuojatės pas mus ir neturite laiko ar pamiršote sutvarkyti plaukų šaknis, mes tai tikrai sutvarkysime fotošopu. Tai nėra priežastis visos fotosesijos metu slėptis po peruku!
Atkreipkite dėmesį: dabar NĖRA tinkamas laikas išbandyti naują plaukų spalvą, stilių ar grožio procedūrą. Jei spalva gausis ne tokia, kokią planavote ar nuo naujo odos losjono prasidės alergija, Jūs tikrai neatrodysite gerai. Jeigu norite, kad Jūsų veido oda būtų tamsesnė, tikrai neeksperimentuokite savaiminio įdegio kremu, nes taip galite tik viską sugadinti. Geriau tai pasakykite mūsų fotografui ir jis tai padarys fotošopu. Atminkite, kad patamsinti odą profesionaliam retušuotojui nėra sudėtinga. Daug sudėtingiau panaikinti geltonas savaiminio įdegio kremo dėmes.

2 dienos prieš fotosesiją

Dar kartą susisiekite su fotografu ir patvirtinkite kad atvyksite laiku ir pasiruošę. Jei liko kokių klausimų dėl fotosesijos, dabar yra laikas viską išsiaiškinti.
Pasirūpinkite savo nagais. Geriausia, trumpi ir neutralūs- bespalvis lakas ar prancūziškas manikiūras yra pageidautinas stilius. Nepamirškite ir kojų nagų!
Gerkite daug vandens, venkite sūraus maisto bei alkoholio, kad fotosesijos dieną išvengtumėte patinusių paakių ir išsipūtusio pilvo.

Diena prieš fotosesiją

LABAI SVARBU- gerai išsimiegokite prieš fotosesiją. Tikrai niekam tikus idėja sudalyvauti triukšmingame vakarėlyje ar praleisti pusę nakties prie stalo, ruošiantis egzaminui ar rašant ataskaitą bosui. Patinę ar pajuodę paakiai ir raudonos akys TIKRAI sugadins Jūsų fotosesiją. Miegokite mažiausiai po aštuonias valandas kiekvieną naktį tris naktis prieš fotosesiją ir venkite alkoholio.

Fotosesijos diena

Įsitikinkite, kad pasiruošėte! Taisyklė Nr.1: atvykite laiku. Įsitikinkite, kad tiksliai žinote kur vykstate, turite kontaktinį telefoną ir išeikite iš namų anksčiau.
Gerkite daug vandens. Pasiimkite užkandžių. Venkite dantis dažančio maisto, gėrimų bei šokolado. Tiesa, laisvai galite atnešti šokolado fotografui ir stilistėms.
Dėvėkite laisvus rūbus, tokius, kurie nepaliktų linijų ant odos. Nedėvėkite kojinių. Išplaukite ir išdžiovinkite plaukus prieš fotosesiją, bet nenaudokite jokių plaukų formavimo priemonių. Palikite plaukus palaidus, nesukelkite jų į viršų.
Naudokite skaidrų bekvapį dezodorantą, kuris netepa rūbų.
Nedėvėkite papuošalų. Atvykite be makiažo jei fotosesijoje dalyvauja visažistas.
Atsineškite visas idėjas iš žurnalų ar interneto kurias norėtumėte išbandyti.
Pasilinksminkite! Jei fotografuojatės pas mus, tai nebus sunku.

Ką atsinešti į fotosesiją?

Svarbiausias dalykas- gera Jūsų nuotaika.
Juodos, baltos ir kūno spalvos kelnaitės (vieni stringai);
Įvairių spalvų liemenėlės (juoda, balta, kūno spalvos ir be petnešėlių);
Jei fotografuojatės pas mus tai ir viskas, daugiau nieko nereikia, rūbais ir makiažu pasirūpins profesionali stilistų komanda. Žinoma, jeigu turite rūbų su kuriais norite būtinai nusifotografuoti, prigriebkite ir juos. Jei fotografuositės ne pas mus, ką būtina turėti savo fotosesijos krepšelyje priklauso nuo fotosesijos. Jei fotosesijos metu bus visažistė ir plaukų stilistė, jums nereikia turėti makiažo ir plaukų priemonių, bet visada geriau pasiimti dėl viso pikto. Jei su fotografu sutarėte, kad makiažą darysitės pati- kagi bandykite, bet galbūt reikėjo pasieškoti kito fotografo, kuris profesionaliau žiūri į savo darbą.

Jei į fotosesiją rūbų spinta neįskaičiuota

Didelis lagaminas savų, skolintų ar tik vakar pirktų rūbų;
Krepšys su bateliais: neutralių spalvų bateliai, aukštakulniai ir žemi, juodi bateliai būtinai;
Juodos, baltos ir kūno spalvos kelnaitės;
Įvairių spalvų liemenėlės (juoda, balta, kūno spalvos ir be petnešėlių).
Dvejuose paskutiniuose punktuose išvardintus rūbus reiktų pasiimti nepriklausomai nuo to ar į fotosesiją rūbų spinta įskaičiuota, dėl asmeninės higienos priežaščių.Fotostudija Fotosintezė atsinaujino. Prašome apsilankyti mūsų atsinaujinusioje svetainėje CENTRO FOTOSTUDIJA

Copyright © 2009-2010. Fotosinteze.lt All rights reserved.